TAMİRCİOĞLU OTOMOTİV

BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Tamircioğlu Otomotiv şirketi olarak size biraz misyon ve vizyonumuzdan bahsedelim. Öncelikle serüvenimize Yetkili Servisler ile başlayıp standartlarımızı her zaman müşteri memnuniyetini merkeze alan bir politika ile yedek parça dünyasının bölgedeki öncülerinden olmayı hedefledik ve buna hızlı bir şekilde ilerlerken Yetkili Servis standartlarında Garantili Yedek Parça ve Sanayi Sitelerindeki ucuz fiyata mal etme politikası ile harmanladık. Garanti işlemleri için atölyemizde parçayı takma zorunluluğumuz bulunmaktadır.

dismekan

Hikayemiz

Çeşitli yetkili servis bünyelerinde başlayan çalışma hayatımızı kaliteli ve yüksek standartlar çerçevesinde hep bir adım ileriye taşıma felsefesi ile devam ettirmekteyiz. Mottomuz daima “Kaliteyi uygun fiyata keşfet” mantığıyla ilerlemektedir. Yaklaşık 55 marka araca , 50’den fazla global tedarikçi ile başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere Mardin’de ve Kızıltepe’de halkımıza hizmet vermekteyiz.  

Hedeflerimiz

Türkiye’de herhangi bir yerde Yedek Parça denilince akla tek adres gelmesi ilk hedeflerimizden birisidir. Bunu başarabilmek için gece-gündüz yurt içinden ve yurt dışından iletişim içerisinde bulunduğumuz tüm tedarikçi firmalarda her zaman yüksek kalite ve uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat , garantili yedek parçanın Mardin’deki tek adresine herkesi bekliyoruz. Çay-kahve içmeye işiniz olsun olmasın bekliyoruz. Sevgi ve Saygılarla …